Vyhledávání

Kontaktujte nás

Načíst

Akční nabídka Pártystany-Jičín.cz

Zobrazit kategorie

Akční nabídka Pártystany-Jičín.cz

Akční nabídka párty stanů a dalšího příslušenství. Najdete zde velice lukrativní a zajímavé ceny. Zboží máme skladem a čeká jenom na vaši objednávku. Akční nabídka se týká jak větších, tak i menších stanů. Velké rozměry se hodí pro uspořádání firemních slavností, pro svatby, večírky a výstavy. Menší stany se hodí pro zajištění přístřeší na menší rodinné oslavy, meetingy s přáteli nebo zahradní párty. Stany jsou vyrobené z pevné hliníkové konstrukce a kvalitních nepromokavých plachet. V každém balení se také nachází provazy a kotvící materiál, abyste stan mohli zaopatřit i z hlediska bezpečnosti.
Hledáte levnější kousky? Nechcete platit plnou vysokou cenu a spíše se díváte po akčním zboží? V tom případě využijte této naší skvělé nabídky.
Akční nabídka zahrnuje také jiné druhy produktů než jenom párty stany. Najdete zde židle nebo pivní sety, které se skvěle hodí pro různé venkovní události. Dokonce je možná koupě plastové podlahy či konferenční nebo barové židle a cateringové stoly různých druhů i velikostí. Vše za velice nízké a příznivé ceny. Chceme udělat zákazníkům radost a věříme, že si zde každý vybere.

294 - 68 765

24 produktů
Barva
Rozměr
Plocha
Třída

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.