Vyhledávání

Kontaktujte nás

Načíst

Reklamní stany s vlastním potiskem

Zobrazit kategorie
Prodej

Na stany zakoupené u nás

Dodáváme náhradní díly

Reklamní stany s vlastním potiskem

Nůžkové reklamní stany s vlastním potiskem

Reklamní stany se dají využít u mnohých příležitostí. Mít na nich navíc vlastní potisk se proto rozhodně vyplatí. Nabízíme prodej reklamních stanů s potiskem. A to dle vašich představ a požadavků.

Stany mohou mít různou velikost. Nabízí se nesčetně možností od těch nejmenších jako je například 2x2m, přes střední 3x3 metrů nebo 3x4,5 m až po ty velké 3x6m nebo 4x6m a mnohé další velikosti. Vybrat si můžete přesně dle požadovaných rozměrů.

Reklamní stany, jak už z názvu napovídá, se skvěle hodí pro reklamní účely. Setkávat se s nimi můžete na akcích, firemních událostech, veletrzích, prezentacích, ale také festivalech, koncertech, při městských slavnostech a na mnohých dalších místech. Zajistíme potisk dle vašich představ! Díky tomu bude stan představovat velkou reklamu. Reprezentativní vzhled upoutá pozornost a zvýší vaši prestiž. Stany jsou vyrobené vždy z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Plachty je možné potisknout jakýmkoliv motivem i jakoukoliv barvou.  Konstrukce je provedena z masivních hliníkových profilů. 

16 245 - 68 361

30 produktů
Plocha

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.