Vyhledávání

Kontaktujte nás

Načíst

Ochranné stany, haly a foliovníky před nepřízní počasí

Zobrazit kategorie

Ochranné stany, haly a foliovníky před nepřízní počasí

CHRAŇTE SEBE I TO, NA ČEM VÁM ZÁLEŽÍ, PŘED NEPŘÍZNÍ POČASÍ.

Stany do každého počasí

Ať už připravujete větší party, nebo jen malou rodinnou oslavu, nenechte počasí, aby vám zábavu překazilo. V případě deště, větru nebo nepříjemného ostrého slunečního záření se schovejte do stanu. Zahradní stany s okny jsou z odolných a ohnivzdorných materiálů. Pokud hledáte stan, který je skladný a relativně rychle ho postavíte, pak doporučujeme nůžkové stany.

Úroda zraje v bezpečí

Propadli jste zahradničení? Pokud je to váš první rok, možná jste se pustili do pěstování zeleniny bez fóliovníku. Proč byste ho na své zahradě měli mít? Ve fóliovníku je zelenina ukryta před chladným počasím, rychleji dozraje a snižují se šance pro škůdce. Fóliovník postavíte na zahradě poměrně snadno a s trochou šikovnosti pod něj dostanete i letošní úrodu.

Mobilní garáž nebo sklad

Potřebujete rychle zastřešit skladové zásoby, postavit garáž na auto nebo na zahradní techniku? Nabízíme jednoduché řešení v podobě mobilních skladových hal a garáží. Bytelná konstrukce a odolná plachta se postarají o to, aby vaše věci byly v bezpečí po celý rok. Váš majetek ochrání před sněhem, deštěm, větrem a UV zářením.

2 543 - 168 430

20 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry
Mobilní garáž PVC - 3,3x6m

dodáváme do 7 dnů

34 288 Kč 27 430 Kč

Mobilní garáž PVC - 3,3x7,2m

dodáváme do 7 dnů

38 756 Kč 30 850 Kč

Mobilní garáž PVC - 3,3x9,6m

dodáváme do 7 dnů

51 756 Kč 41 405 Kč

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.