Vyhledávání

Kontaktujte nás

Načíst

O firmě

Naše společnost působí na trhu již řadu let. Vznikla v roce 2011 pod hlavičkou firmy Jiří Šulc. S rozšiřujícím se sortimentem a počtem nabízených služeb byla v roce 2014 přetransformována na společnost Pártystany-Jičín s.r.o. Ta nyní úspěšně působí na území České a Slovenské republiky.

Specializujeme se na prodej a pronájem mnoha typů pártystanů a nabízíme široký sortiment zboží potřebný pro vybavení vaší akce. Prodávané zboží sami využíváme při pronájmech, proto můžeme s jistotou hodnotit kvalitu a životnost produktů, která je na velice vysoké úrovni. Většinu produktů máme vystavených v našich skladech, proto je po předchozí domluvě možná osobní prohlídka nabízeného zboží.

Značnou výhodu pro poskytování nejlepších služeb pro naše zákazníky nám zajišťují vlastní bohaté zkušenosti s organizováním a vybavováním různých akcí. Proto jsme schopni zákazníkům poskytnout i poradenskou činnost. Všechny naše zkušenosti Vám rádi předáme. Dále je nedocenitelný lidský přístup při vyřizování Vašich objednávek, trpělivost při zodpovídání všech typů dotazů týkající se produktů či jejich dodání a celková snaha o nalezení optimálního řešení pro každou Vaši potřebu.

Většina nabízených produktů je dostupná skladem, proto jsme schopni uskutečňovat rychlé dodávky, expedice skladového zboží probíhá zpravidla do druhého dne od objednání. Také je možný osobní odběr z našich skladů.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.